TJC

Courtesy

TJC Spring 2020 president’s, dean’s lists

PRESIDENT’S LIST

ABILENE: Cheyenne Sherwood, Tori Staggs

ALBA: Abigail Hallman, Collin Kelbe, Lila Martin, Hope Reeves

ALEXANDRIA, Louisiana: Jared Byrd

ARLINGTON: Chaundra Hale

ARP: Stephen Allen, Frances Hendrick, Kaitlyn King, Shelby Nichols, Aaron Reneau, Maritza Sanchez

ATHENS: Madison Fowler

BEAUMONT: Makayla Daigle

BEDFORD: Brent Mayhan

BEN WHEELER: Kelsey Dunn, Vanessa Hogden, Jessica Hopkins, Cheyenne Sallee, Bethany Tompkins

BIG SANDY: Dax Davenport, Rebecca Strub

BOSSIER CITY, Louisiana: Sara Hagmeier

BROWNSBORO: Ashlen Lee, Elizabeth Partida, Leslie Vazquez

BUFORD, Georgia: Jonathan Martinez

BULLARD: Bailey Cox, Destinee Dixon, Chloe Duvak, Travis Evans, Kaitlyn Goodrich, Analei Herman, Robert Hunt Jr., Johnny King III, Landon Langston, Mariah Melton, Gerald Mickey III, Maria Molina, Sara Powell, Allyson Rhodes, Jenna Wittmann, Kaitlin Woodard

CAMPBELL: Samantha Hagood

CANBERRA, Australia: Thomas Symonds

CANTON: Layne Bagheri, Lindsay Easterling, Catherine Gisore, Jaclynn Kaumo, Chelsea Lane, Emilia Perez, Bret Robbins, Avery Simmons, Hailey Travis

CARTHAGE: Madison Smith

CENTER: April Henry

CHANDLER: Emma Bertrand, Jennifer Lacour, Jeffrey Powell

CLEBURNE: Dolly AuBuchon

COCENTAINA-ALICANTE, Spain: Carlos Matarredona

COFFEE CITY: Joshua Weekley

CONYERS, Georgia: Khaled Qasum

CORRIGAN: Grason Long

CURITIBA/PARANA, Brazil: Luana Tiemann Halicki Cordeiro

CUSHING: Macey Griffith

DALIAN / LIAONING, China: Yue Yu

DALLAS: Litzy Gomez, Faith Grant, Madison Rhodes

DeSOTO: Ieisha Burns

DENTON: Gabriella Mantecon

DIANA: Jacey Loeza, Shelby Metcalf

DINSLAKEN, Germany: Emelie Schwarte

DUBAI, United Arab Emirates: Ralph Mangondoza

DUNCANVILLE: Eliana Zambrano

ELKHART: Amber Corley, Laura Goff, Emily Grantham

ELLISVILLE, Mississippi: Turner Hughes

EMORY: Jolee Garner, Kinsey Mills, Bree Allie Rolen

ETRECHY, France: Lucie Devier

FATE: Isabella Dees

FLINT: Risa Alger, Brittany Barriera, Gilmar Da Costa, Cameron Finch, Sheila Gonzalez, Amber May, Ryan Miller, Bryan Molina, Guy Parker, Shelley Perez, Michelle Rocha, Sarah Rocha, Lucas Schwartz, Isaac Taylor, John Wallace, Miranda Watson

FORNEY: Madison Neely

FORT WORTH: Ynes Bolomboy, Jessica Jensen, Grant Owens

FRANKSTON: Shari Henderson, Spencer Tillery, William Wells

FRIENDSWOOD: Joseph Otto III

FRISCO: Dalton Davis

GARDEN VALLEY: Aubrey Kuester

GARDENDALE: Alissa Miramontez

GARLAND: Shirlye Banuelos

GEORGE, South Africa: Cade Basson

GILMER: Shelby Allen, Ashley Dye, Madalyn Hogue, Aaron Olivas, Marlee Seahorn

GLADEWATER: Vincent Bellatti, Ashleigh Criss

GRAND SALINE: Kelli Butler, Lauren Chandler, Abigail Cortes, Addison Fisher, Martin Gonzales, Grant Lewis, Jose Lopez, Matthew McCormick, Kaden McKinney, Mason Schedule

GRAPELAND: Michael Dania, Tanner Keith

HALLSVILLE: Canaan Wright

HAWKINS: Jacob Alexander, Mykia Battee, MaKayla Beene, Shaynee Hamberg, Madison Stott

HEARTLAND: Elizabeth Jacks

HENDERSON: Bailey Ford, Andi Haynes, Caleb Phillips, Stephanie Rocha

HERSTAL, Belgium: Alexia Tashbaeva

HIDEAWAY: Benjamin Lively, Carlee Pascual

HILLSBORO: Eriberto Ramos

HOLLY LAKE RANCH: Alexa Makowsky

HOUSTON: Makenna Cook

HUNTSVILLE: Tyon Merchant, Blake Moreno

JACKSONVILLE: Amanda Allen, Jennyfer Cardenas, Madison Crowe, Amaya Finley, Edgar Gonzalez, Julie Jaramillo, Stephanie Lacy, Kate Mares, Maria Mata-Flores, Joshua McDowell, Gracie McNeill, Joseph Monthie, Alexia Moreira, Sierra Mosley, Juan Munoz, Carlos Perez, Erizbel Sandoval, Julianna Tamayo, Mia Tatum, Alicia Trujillo, Maria Trujillo, John Wofford

KAUFMAN: MaKenlie Stanley

KEMP: Isabel Campos

KILGORE: Jennifer Meadows

LAMPASAS: Brooke Johnson

LAS VEGAS, Nevada: Abigail Olsen

LEAGUE CITY: Thelma Medrano

LEANDER: Alyssa Wind

LEWISVILLE: Alex Rhodes, Matthew Sites

LIBERTY HILL: Parker McCurdy

LINDALE: Armia Abdelshahid, Joshua Anschutz, Stephanie Arzola, Cassie Bennett, Kimberlee Cook, Kody DeWolfe, Calla Dean, Lindsay Downing, Hannah Emerson, Kayla Frye, Teree Gill, Mara Griffin, Kyleigh Havir, Haylee Haxton, Rachel Holmes, Haylie Horton, Alanna Kologey, Jace Leevey, Hannah Lyon, Christopher Manning, Sarah McKinney, Megan Montgomery, Megan Romine, Mary Simmons, Garrett Sims, Grant Sims, Grayson Sims, James Slider, Jenna Thornhill, Brittni Till, Hayley Westbrook, Payton Whitinger, Halie Willeford, Nathan Willson, Kristen Wright

LONGVIEW: Vanessa Avila, Carla Cazares, Courtney Estes, Anahi Hernandez, Jesus Huerta, Christopher Ingram, David Mangrum, Joseph McCarver, Kristen Moyers, Megan Oswald, Brittany Price, Cecilia Rojas, Alexis Stein, Takeisha Thomas, Lady Trejo, Fredricka Turpeau, Hillary White

LORENA: Emilie Hoelscher

LUFKIN: Colton Castilaw, Destiney Renfro

MABANK: Tammy Johnson, Chesney Lowry

MARSHALL: Grace Hatton, Deshona Jernigan, Ashley Johnson, Ashley Sims, Pablo Zuniga

MELISSA: Adam Davis, Tate Whittington

MESQUITE: Emmaleigh Dunston, Daniela Juarez, Johnny Vasallo

MIDLOTHIAN: Shelby Noah

MINEOLA: Emily Andrews, Bayleigh Brannan, Toni Brannan, Ashley Budro, Dawn Duplechein, Jessica Galaz, Cody Hall, Alexander Rojas, Juanita Ruiz, Devin Trammel, Melissa Weber, Leyton Williams

MISSION: Jacqueline Howell

MONTALBA: Amber Karnes

MONTGOMERY: Joseph Le Blanc

MOUNT PLEASANT: Karla Estrella Garza Ferretiz

MOUNT VERNON: James Emery

MUNICH, Germany: Dominik Kurija

MURCHISON: Abigale Rumbo

NAVASOTA: Autumn Cox

NEDERLAND: Josue Carrizal

NEVADA: Sydnee Mullins

NEW BOSTON: Jaycee Simmons

NORTH YORKSHIRE, England: Thomas Windle

NOTTINGHAM, England: Viktoria Adam

OMAHA: Elizabeth Mines

ORE CITY: Regan Ellis

PALESTINE: Olanrewaju Adisa, Esther Botello, Amanda Dudley, Robyn Fort, Jamie Holland, Lucas Smith

PARIS: Alysia McCormick

PITTSBURG: Emily Morris, Luis Ugalde

PLEASANT PRAIRIE, Wisconsin: Ryan Brown

POINT: Carmen Collins

PRAIRIE VIEW: Olayinka Adebiyi

QUITMAN: Jordyn Blalock, Savannah Breding, Jacob Day, Shelby Hayes, Sara Hubbard, Teri Javier, Lisa Milner, Garrett Peek, James Reid, Ashley Richey, Brittany Walls, Cheyenne Williams

REDWATER, Florida: Alexis Giffin

RICHARDSON: Mariama Njie, Omari Satisfield

ROCKWALL: Cooper Richardson, Lourden Sommers

ROUND ROCK: Daniel Sykora

ROWLETT: Tea Lopez

ROYSE CITY: Madison Heiser

RUSK: Sarah Crysup, Bryce Driver, Shyann Fairchild, Erynn Lee, Devyn Renfroe, Whitney Shewmake, Kristen Villegas

SAVANNAH: Jordyn Kerr, Olivia Wright

SEVEN POINTS: Jason Meelkop

SILKEBORG, Denmark: Jannik Videbaek

SPRINGDALE: Breanna Yocum

SULPHUR SPRINGS: Jacquelyn Bocanegra, Ashlen Court

SUMNER: Cydney Holbrook

SUNDOWN: Lauren Nichols

TBILISI, Georgia: Mykhailo Kvantaliani

THE COLONY: Regan Doss, Zachary Warhoftig

TROUP: Catherine Barton, Liana Cabe, Tiffany Clements, Alisabeth Farris, Morgan Gray, Jordan Lynn, Jose Moreno, Kristen Nelson, Jonathan Schoolcraft, Logan Stone,

TYLER: Clarissa Abella, Melania Adams, Lizbeth Aguilar, Joana Ahn, Elizabeth Alfaro, Alyssa Allen, Beihla Angel, Ayana Aoyagi, Noelle Arce, Danielle Ariaza, Julie Arnold, Leslie Arriaga, Hanna Asbill, Eric Bachelor, Chandelin Barnett, Emily Barrera, Candace Battee, Maddie Beam, Darlene Becerra, Britney Berlanga, Cami Bhandari, Jerick Bignell, Tamarick Blake, Amaya Blanton, Maimuna Bojang, Christine Boll, Mariah Boswell, Miranda Boyd, Destiny Bradshaw, Rebecca Bravo, Joseph Brewer, Kristin Bright, Brian Brookhart, Ramey Burnell, Karla Bustos, Morgan Cagle, Belmaris Carrillo, Cayden Caruthers, Iran Chavez, Christina Caston, Kyoddria Chandler, Janelly Chavez, Jocelyn Chavez, Starr Childs, Robert Cook, Tera Cook, Anna Cooper, Lauranne Cooper, Macy Cowart, Madelynn Crow, Kristen Cruz Ramos, Isis Cunha, Dane Daproza, Savannah Divine, Rachel Dover, Anna Grace Drewett, Maddie DuBose, Heather Edwards, Danielle Elkins, Jaqueline Enriquez, Tatyana Evans, Kaleb Everding, Millicent Ezeigwe, Anne Falconer, Andria Ferrell, Camryn Fiorentino, Sarah Flannelly, Jose Flores, Marisol Frost, Ruth Fuentes-Marin, Collin Fuller, Adan Galdamez, Montserrat Gamez, Julissa Garay, Luisa Garcia, Sofia Garcia, Halfrieda Garrett, Jasmine Geter, Sarah Gillespie, Kristin Godfrey, Adamaris Gomez Duenez, Jasmine Gonzalez, Mekel Gossett, Megan Gray, Jacob Griffith, Tingkai Guan, Felipe Gutierrez, Emily Hackworth, Joseph Hall, Amy Harris, Danielle Heard, Anthony Holmes, Sherra Holt, Jeffrey Holtzclaw, Mayra Ibarra, Yanelly Jaimes, Helena Jansen Figueras, Ebrima Jobe, Chad Johnsen, Ariel Johnson, Elizabeth Johnson, Toby Johnson, Margie Jones, Julia Khamula, Chase King, Bergen Kingery, Christina Kinkel, Jacob Kinsey, Katelynn Kocher, Nathan Kuehn, Phaedra Kuykendall, Young Min Kwon, Theofanis Lazarides, Josie Lee, Christiana Lloyd, William Loftin, Cheyenne Lortz, Daniela Lozano, Steven Lucas, Veronika Lunde, Zareen Malik, Macy Manker, Natalie Martinez, Frank Martinez-Flores, Jasmine Masse, Michelle Mata, Cody Maxfield, Barbara Maya, Mark McAdams, Melinda McCauley, Sarah McClellan, Zachary McClellan, Sidney McElroy, Claire McKeand, Jocelyn Mcmillan, Maria Medina Figueroa, Erich Meisner, Brooks Melton, Jessica Mendez, Vanessa Mendoza, Arian Meta, Jedidiah Mink, Charlotte Montgomery, Breanna Mooney, Gerardo Morales, Abigail Moreno, Vivian Moreno, Rachael Morgan, Caitlyn Morris, Sydney Morris, Jermiia Mosley, Miranda Muehe, Sydney Mulder, Jamarkus Mumphery, Laura Murphy, Christine Nguyen, Scott Nguyen, Alyssa Nisperos, Julissa Nunez, Jaritzy Ochoa, Karina Ortega, Cole Ortiz, Kai Overstreet, Erin Owens, Anastasia Oxler, Heaven Park, Abigail Pate, Sydney Peloquin, Valeria Pena, Amy Peralta, Briana Peralta, Christy Perez, Jose Perez, Amy Phillips, Diana Pineda, Kirstan Pinke, Melisa Pomar, Mario Ponce, Mandy Powell, Harrison Price, Jayden Price, Lenzie Prince, Catherine Quezada-Ramm, Emily Raines, Nicholas Ramirez, Krystina Randall, Parker Rathbun, Angelan Reagan, Michelle Reyes, Tristan Rhodes, Bailey Richardson, Sorayda Rivera, Yamileth Rivera Moncada, Miriam Rivera Perez, Kristen Rivers, Rebekah Roberts, Anival Robles, Katya Romero, Jasie Ross, Shakendrick Ross, Lauren Saddler, Sarai Salgado, Mayzi Sanders, Trevor Sanders, Yaritsa Sandoval, Emyly Saucedo, Brianna Schnell, Andrea Scott, Madison Shaw, Holly Short, Annessa Simms, Joshua Skief, Tyler Smigiel, Brittani Smith, Kayleigh Smith, Makynlee Smith, Kathryn Solorza, Shelby Spradlin, Megan Starkey, Sierra Stone, Shea Stringfield, Molly Swisher, Signe Tarmey, Vivian Tavarez, Jacoby Taylor, Makaela Tindall, Stephanie Tonjes, Vy Tran, Ashley Troy, Elizabeth Turner, Karissa Udenze, Ashley Umanzor, Rosine Uwayesu, Amie Valdez, Cruz Vargas, Madhuri Verma, Chrysanthi Voli, Kamryn Wages, Caitlyn Walker, Kelsey Waltmon, Jaclyn Walton, Ryan Watkins, Tristan Westmoreland, Chelsey Willey, Roy Williams, John Willingham, Aidan Wilt, Zachary Winans, Sloane Wylie, Jakelin Yanez, Matthew Young, Nyia Young, Soo A Yun, Zachary Zamzow, Cynthia Zavala

UTSUNOMIYA-SHI, Japan: Chihiro Tashiro

VAN: Mackenzie Clayton, Brooklynn Devisscher, Monica Franklin, Katelin Free, Cheryl Letsch, Calen McKinney, Sarah Modisette, Hallye Peden, Makayla Thompson, Brandon Whatley

WAXAHACHIE: Addyson Redd

WEATHERFORD: Cole Lightfoot, Katlyn McMichael

WHITE OAK: Madison Fontaine, Alexis Owens

WHITEHOUSE: Tyler Brewer, Caleb Cox, Christopher Crymes, Natalie Decur, Laney Dunton, Zachary Graham, Jason Gutierrez, Yu-Shiuan Huang, Rachael Kennedy, Gerard Madore, Shelby Morgan, Meghan Orlowski, Sydney Parrish, Brooklynn Peterson, Mykalee Peterson, Randell Plaza, Nicholas Reed, Chad Riddle, Brianna Russell, Bethany Schmidt, Christopher Smith, Madison Taylor, Sherril Wade, Mikayla Wallace

WILLS POINT: Garrett Matlock, Ricardo Navarro Romero

WINNSBORO: Madison Duncan, Kristina King, Jasmine Perez, Kaden Phinney, Cheyenne Scheu

WINONA: Yidheirith Alvarado, Christen Dexter, Marcelino Ortiz

WYLIE: Jordyn Perry

YANTIS: Ashten Burnett

DEAN’S LIST

ABILENE: Jeremy Gallegos, Deori Newman, Samantha Tolentino

ALBA: Baylee LaFont, Kelly Ortega, Ann Pendergrass, Adam Warren, Mary Willis

ALLEN: Jacala Callicutt

ALVARADO: Garrett Lile

ARGYLE: Hallie Huysmans

ARLINGTON: Skylar Foley, Julianna Geter, Martha Mutinda, Alisa Sanchez, Tres Thomas, Jaela Wells

ARP: Landry Fowler, Cheyenne Harris, Michael Herriman, Emma Herrington, Jessica King, Connor Laney, Nidia Ramirez, Patricia Sanders, Jordan Wright

ATHENS: Mandy Mitchell, Jacob Parker, Jesse Smith, Kaleb Webb

AUBREY: Taylor Swarbrick

AURORA, Colorado: Dakota Stotyn

AUSTIN: Hailey Borek, Noah Pyles

AVINGER: Joshua Bapties

BEAUMONT: William Bland

BECKVILLE: Courtlyn Nail, Rayna Sokol

BEDFORD: Olivia Billips, Brandon Norgaard

BEN WHEELER: Wyatt Batie, Jonathan Buenting, Essence Hallman, Aaron Hensley, Julianne Johnson, Jennifer Jones, Kyla Jones, Dalton Pickle, Macie Reynolds, Abigail Rockovich, Judson Thomas

BENTONVILLE, Arkansas: Jazmine Dodd

BERLIN, Germany: Sarah Kayadibi

BOERNE: Ashleigh Phelps

BON WIER: Albany Ashworth

BREMOND: Alyssa Bienski

BRENHAM: Rylie Patrick

BRONDBY/COPENHAGEN, Denmark: Mads Eslund

BROOKELAND: Shalea Heigley

BROWNSBORO: Stephanie Buckaloo, Amanda Robinson, Samuel White, Stephanie Yates

BRYAN: Kortney Osburn

BUFFALO: Lupita Martinez Avila

BULLARD: Darian Broadbent, Sadie Capps, Caitlyn Colston, Christopher Constante, James Cross, Emily Dean, Caden Duvak, Aimee Emerick, Kylie Ferrara, Kaylee Homan, Alex Johnson, Jacob Johnson, Sarah Mapes, Noah Marble, Melissa Mascorro, Brandon Mines, Brianna Morrison, Braeden O’Bannon, Daisy Pineda, William Richardson, Lance Ritter, Austin Russum, Jaden Scott, Amanda Sword, Sarah Tylich, Donovan Yeley

BURLESON: Kendall Smith

CALDWELL: Cassie Mallett, Kade Sanchez

CANTON: Brady Bartlett, Robin Brown, Emily Everitt, Matthew Farnsworth, Melissa Gonzalez, Hannah Lara, Jessica List, Logan Martini, Kenley Nixon, Andrew Nunn, Rylee Risner, Deysy Rojo, Kyle Rose-Peterson, Breanna Trammell

CAPE TOWN, South Africa: Thaabit Baartman

CARROLLTON: McCrae Wiest

CARTHAGE: Kaitlyn Watkins

CASTLE ROCK, Colorado: Alandria Kim

CEDAR HILL: Justin Thomas

CENTER: Albertini Caporali, Celeste Gibson, Jennifer Huichapa, Vanessa Lara, Lauren Moody

CHANDLER: Gerald Allbritton, Madison Bardin, Amanda Campbell, Haley Henson, Aaron Laverentz, Laquita Ross, Jace Thomas, Katherine Zelenak

CHANNELVIEW: Kendal Cross

CHESTER: Haley Cowan

CLEVELAND: Blakely Niles

COLDSPRING: Bethany McClendon

COLLEGE STATION: Braden Buche, Zachary Williams

COMO: Colton Clark

CONROE: Hunter Elliott, Raelynn Hardgrave, Tyler Linneweber

CRANDALL: Brett Knowles, Brayden Saulter

CROSBY: Rashad Singleton

CUSHING: Morgan Griffith

CYPRESS: Joeseph Fish-Borzyskowski

DALLAS: Tionna Lewis, Lashonda Minor, Mallory Scott, Callie Turner

DeSOTO: Louis Elie, Shekinah Green, Courtney Hall, Raven Huntsberry

DECATUR: Avery Quarles

DENTON: Mallory Glass, Miguel Hennan, Alexus Joyner, Evelyn Lira

DUNCANVILLE: Kayla Norman

EDGEWOOD: Christopher Barlow, Trey Erwin, April Hawk, Mason Lewis

EDOM: Tommy Crow

EMORY: Kasiya Kelley

ENNIS: Mariah Carter, Schawanda Smith, Gracie Taylor

FAIRFIELD: Kathryn Bogle

FARGO, N.D.: Janie Triller

FLINT: Kim-Oanh Acosta, Tyler Baker, Aaron Bunch, Malorie Butler, Benjamin Cope, Jara Galvan, Hailey Gladhill, Kelsey Gray, Hope Griggs, Dexter Jenkins, Joshua Jenkins, Xavier Johnson, Annamarie Jones, Kaitlyn Juarez, Emily Reynolds, Taylor Roberson, Jessica Rosser, Conner Sciarrini, Akyea Sheffie, Katelin Swink, Rachelle Tidwell, Catherine Travis, Andres Trujillo Cavazos, Madison Wise

FLOWER MOUND: Stephen Baker Jr.

FORNEY: Andrew Fitzgerald, Linzy Franklin, Alyssa Gaidos, Jasmin Garcia, Amber McKinney, Tiara Mickens, Andrea Salazar

FORT WORTH: April Johnson, Destinee Rainge

FRANKSTON: Brittaney Allen, Tiffany Botello, Christian Culland, Sidney Krajca, Audree Martin, Marissa Scarbrough, John Sonko, Jonas Westbrook

FREELAND, Washington: Anthony Eveland

GARLAND: Robert Hines, Bailee Hough, Natalie Hughes, Brooke Shaw

GARY: Valerie Stuart

GAUTENG, South Africa: Dylan Bufton, Tristan Singh

GEORGETOWN: Alejandro DeLaTorre

GILMER: Taylor Allen, Vachelle Harder, Caleb Hart, Tamera Haynes, Shai Morris, Lynn Murray, Joshua Plunkett, Abigail Rushing, Nicholas Sanders, Sierra Starnes, Seth Strohschein, Jeremiah Tharp, Emma Wilson, Shambree Wilson

GLADEWATER: Abigail Aaron, Cheyenne Allison, Johnny Clark, Melonie Gipson, Bradley Mathews, Winter Wilson

GLEN ROSE: Mackenzie Campos

GOLDEN: Darby Garrett

GRAND PRAIRIE: Angelique Almgren, Selena Olvera, Jannaye Rose

GRAND SALINE: Hayden Alcalan, Maeghan Block, Alison Chaney, Makayla David, Luke Fraim, Allison Gardner, Sara Hoots, Kendra Jockisch, Hudson McPherson, Katherine Sage, Fernando Sanchez, Baileigh Slavens, Isabella Strickland, Natanael Valdez

GRAPELAND: Hunter Boyd, Cara Castillo

GREENVILLE: Deja Greer, Ethan King

GROESBECK: Madison Masters

HALLSVILLE: Jordan Carter, Matthew York

HALTOM CITY: Jorge Martinez, Alicia Silvas

HAWKINS: Cassidy Atteberry, Alyse Burroughs, Haleigh Dollins, Heather Elmore, Sarah Fenton, Emily Hodges, Madison Jones, Jessica Kincaid, Cinthia Montgomery, Hayley Salinas, Jolie Thomas, Amymarie Wilcox

HEMPHILL: Haley Clark

HENDERSON: Jordan Blanks, Brittany Cunningham, Cameron Hill, Amber Mccoy, Joshua Phipps, Selena Quintanilla, Caitlin Shippey, Brooklyn Smith

HIDEAWAY: Samuel Lively, Patrick McClain, Trenton Rogers, Lincy Schilling, Jordan Tweedell

HOLLY LAKE RANCH: Chase Culwell, Kaitlin McGee, Brandi Sweet

HOUSTON: Alaizjia Bellanger, Kaitlynn Crowston, Raveen Ellis, Patricia Galvan, Jack Hook, Kerlly Jimenez

HUNTSVILLE: Alec Williams

INGLESIDE: Sharon Featherstom

JACKSONVILLE: Juan Aguilar, Chase Armstrong, Laura Barajas, Jose Barcenas, Yanelly Barrera, Esmeralda Botello, Peyton Brown, David Coronilla, Elonda Epps, Stacie Hack, Ana Hernandez, Stephany Hernandez, Jessica Husband, Matilyn Liles, James Locke, Jose Mares, Dayana Martinez, Uriel Martinez, Noemy Montes, Jaime Ortega, Fatima Perez, Cristopher Reyes, Callie Rice, Billi Robinson, Theresa Robinson, Mark Rodriguez, Alan Sandoval, Christina Sandoval, Jaci Sanford, Connor Shofner, Bailee Shreve, Brandon Smith, Hannel Suarez, Omar Tavera, Joe Traylor, Ana Valerio, Maria Vargas, Madison Villegas, Nicolas Worsham

JASPER: Colton Womack

JEWETT: Alondra Valencia Tello

JONESTOWN: Kayley Donahue

KATY: Jared Kainer, Aliana Marroquin, Rohit Patil

KAUFMAN: Ethan Dean, Sierra Dyer, Orion Johnson

KEMP: Madison Brown

KILGORE: Brinkley Bright, Jenica Ferguson, McKinley Gregg, Sara Shine

KINGWOOD: Benjamin Cegelski, Kaitlyn Charles

KIRBYVILLE: Rianca Kenebrew

LANCASTER: Carmen Collins

LANTANA: Jacklyn Semler

LAREDO: Jacqueline Calderon

LEWISVILLE: Caitlin Harrison

LINDALE: Jaycee Barron, Brittney Bell, Scarlett Blackburn, Julie Boone, Cole Cantrell, Jasmine Cooper, Corvetta Daniel, Kayla Daughtry, Jodi De Hart, Staton Dudley, Sadie Dutton, Javier Gaona, Dante Glover, Kailyn Goodman, Michelle Grana, Elyssa Granberry, Collin Hill, Leah Hobbs, Tawnya Jones, Whitney Jones, Jacob Koeshall, Priscilla Lewing, Aimee Maxwell, Kallie McCoy, Hannah McDowell, Kara McPherson, David Melendez, Brennan Moore, Levi Moore, Audry Nilson, Joshua Osinski, Francisco Perez, Shanita Price, Samantha Rodden, Aliyah Sawyer, Ryan Shank, Mase Snoubar, Jasmine Taylor, Carrie Weaver, Dalton Williams, Timothy Winn, Celeste Young

LINDEN: Kasity Hernandez

LITTLE ELM: Jonathan Montoya

LONDON, England: Lamar Bartley, Matthew Beecher

LONGVIEW: Tyzane’ Anderson, Caleb Archer, Japheth Baya, Trey Bowen, Dayton Bufkin, TreShala Burton, Austin Buskell, Selma De Luna, Brittany Devaux, Rhine Ellis, Alexia Escobar, Carly Garcia, Sequoyah Gardner, Raven Griffin, Margaret Hurlbut, Destiny Jacobs, Hailey Krchnak, Tanya Mcevoy, Macy Miller, Kymbrecia Moore, Megan Mosley, LaTonya Mumphrey, Alexa Newsom, Litzy Pascual, Lannah Peeler, Cynthia Richardson, Jayden Richardson, Codie Riley, Sydney Robinson, Lakeish Rose, Meagan Smith, Grace Soules, Gabrielle Stanley, Tanner Stockton, Kensington Thomas, Sydney Thomas, Kenya Torres, Shamiya Webb, Samantha Willson, Laportia Wilson, Melody Wingate

LUBBOCK: Clair Daniel, Isaiha Peralta

LUFKIN: Emily Hodges, Kendall Palmore

MABANK: Matthew Delbert, Alan Kopec, Heather Wilson

MALAKOFF: Paige Black, Parker Pearah

MALONE: Tracie Griffin

MANSFIELD: Lilly Capetillo, Mayaah Peppers

MARQUEZ: Jenny Dewease

MARSHALL: Destine Alford, Miaah Barron, Briana Garcia, Nancy Rios, Perla Rubio, Alexandra Sims, Moriah Sundholm, Rebecca Tree, Cynthia Venosa

MAYDELLE: Tracy Baker

McKINNEY: Keiyana Smith

MESQUITE: Alivia Agers, Olivia Singleton

MEXIA: Jennifer Aceves

MIDLOTHIAN: Parker Cupp, Caleb Duke, Zariah Hollmon

MINEOLA: Omar Camacho, Elisa Cortez-Jimenez, Dallana Estrada, Jacob Ford, Ritik Gopal, Timothy Grosskopf, Robert Irving II, Emily Jones, Brynlee Lenox, Aracely Mata, Pedrito Mata, Catherine McLemore, Jacqueline Molina, Mary Mone, Danielle Oliver, Nancy Palma, Mary Read, Indiana Renaud, Hailey Smith, Vanessa Spurgeon, Alexis Stewart, Angel Suarez, Hannah Tucker, Andrea Valdez, Breanna Wilmoth

MISSOURI CITY: Tawyne King

MONTGOMERY: Austin Ligon

MOUNT PLEASANT: Johnny Esparza, Katherine Lopez, Jaquacy Minter, Anahi Rodriguez

MOUNT VERNON: Gracie Clawson

MULESHOE: Brianna Velasquez

NAKURU, Japan: Felmas Koranga

NACOGDOCHES: Tierra Smith

NAPLES: Christian Buford

NEW SUMMERFIELD: Mirian Vargas

NISHINOMIYA, Japan: Ryo Minakata

NORTH RICHLAND HILLS: Justine Spisak

OAKWOOD: Brian Bradley

OKAYAMA-KEN, Japan: Hitomi Yamaue

OKAZAKI-SHI AICHI, Japan: Megumi Saeki

OMAHA: Seth Ashley

ORE CITY: Kenneth Irwin, Melissa Ugalde

OSAKA, Japan: Momoko Yoshimura

OTTAWA, Ontario, Canada: Wilhelmina Zind

OVERTON: Bobbi Duhon, Richard Holleman, Robin Johnson, Austin Jones, Ashton King, Katie Laird, Sarah Pike

PALESTINE: Madison Calverley, Calvin Collins, Jai’Neika Ellis, Isabel Garcia, Morgan Hardin, Hunter Harroff, Karsyn LaFitte, Charlotte Mitchell, Haley Osborn, Evelyn Ramsey, Mallorie Simon, Stefanie Soileau, Martin Suarez, Du Vo, Christopher Weaver

PARIS: Marli Dority, Ja’ Kirah Franklin, Amia Jeffrey

PASADENA: Avery Davis

PITTSBURG: Peyton Burns, Shabrena Craig, Miguel Ornelas, Nakia Traylor, Alina Ugalde

PLANO: Kahlil Overton

PLANTATION, Florida: Malik Lawrence Anderson

POINT: Emma Pajak, Jayci Sillers

POLLOK: Samantha Flores

POOLVILLE: Matthew Carter

PORT-AU-PRINCE, Haiti: Jorensky Augustin

QUEEN CITY: Macie Ayers

QUERETARO, Mexico: Jeff Guerrero Resendiz

QUITMAN: Justin Blalock, Jaci Coley, Jacob Dailey, Mikayla Hubbard, Mariah Johnson, Jeremy Peek

REFUGIO: Marcos Arredondo

RENO: Justin Keele

ROBINSON: Kindall Hernandez, Chloe Walker

ROCKPORT: Faith Boose

ROCKWALL: Kyleigh Ortega, Alan Taylor

ROSWELL, Georgia: Kira Lilly

ROWLETT: Madelyn Alt, Carley Calkins, Keaunte Gee

ROYSE CITY: DyAnnae Farrey

RUSK: Diana Alcantara, Jessica Alcantara, Emily Arnwine, Cameron Blankinship, Peyton Byrne, Trisha Copley, Lauren Dunkerson, Stormy Duran, Ashleigh Fortune, Elisabeth Furrer, Jacqulyn Gowin, Zachary Guess, Kinsey Knott, Jessica Marugg, Parker Millsap, Dustin Nino, Jordan Skinner, Brooklyn Thomas, Katherine Witt

SACHSE: Joshua Beauchamp, Morgan Loyd

SAN ANTONIO: Nicole Flores, Joshua Vanwinkle, Allison White

SAN AUGUSTINE: Christian Tapia

SANTPOORT-ZUID, Holland: Isabel Kopp

SCROGGINS: Alyssa Richey

SCURRY: Haven Orton

SEADRIFT: Chloe White

SEMINOLE: Aaron Edwards

SHELBYVILLE: Cayden Sparks

SOFIA, Bulgaria: Natali Petrova

SPRING: Warren Sammons

SPRINGTOWN: Brent Kennedy

SULPHUR SPRINGS: Brianna Hernandez, Keeley Hudgins, Cassidy Winborn

TAKATSU-KU, Japan: Junichi Koizumi

TEL AVIV, Israel: Neil Strauber

TENEHA: Anayeli Aguilar

TENNESSEE COLONY: Christian Drury

TERRELL: Jamie Attaway, Allyson Harber, Zice Lin

THE COLONY: Miranda Dorum, Laura Eichholtz

THE WOODLANDS: Daylon Farmer

TOMBALL: Nicole Dutt

TRINITY: Arrionna Mcknight, Keili Munger

TROUP: Walker Adams, Jessica Bender, Samantha Bender, Hannah Bridwell, Leonard Cabe, Elijah Focht, Rowdy Howell, Rachel Jiles, Morgan Lewis, Kaitlin McCoy, Alexandria Obregon, Jayme Phillips, Dalton Puckett, Reese Riddle, Holtan Roberts, Brandy Smith, Luke Weems, Sara Welch, Edgar Yanez

TUMUT, New South Wales: Kristen Prior

TYLER: Kyra Adams, Javier Aguilar, Ashleigh Aguirre, Dennise Alas, Kristy Alexander, Betty Allen, Savion Allen, Karen Alvarado, Karin Alvarado Castellanos, Daysy Amante, Adrian Amaro, Eunice Ambriz, Liliana Ambriz, Jordan Anderson-Kaapa, Aisha Andrew, Axel Aparicio, Dacia Arent-Schochler, Keila Arredondo, Sarai Avila, Sophia Avila, Janae Bailey, Cameron Baker, Oluwatomisin Bami-Ogunbiyi, Tanner Bandel, Andrew Barfield, Felipe Barrera, Hanna Barron, Priscilla Barroso, Jose Basilio, Abraham Bautista, Bracy Bazil, Nicholas Beaird, Robert Beard, Noah Beets, Ma’Niyia Billington, Laurie Bindo, Emre Binoz, Krescenda Bircher, Thomas Birt, Patrick Black, Melissa Blight, Aaron Blowers, Kyla Boatman, Ron Boaz, Sunny Bodenhamer, Jordan Bogenschutz, Gabriel Borunda, Clarissa Botello, Jada Breedlove, Viviana Briseno, Chauntel Brooks, Diallo Brooks, Whitney Buckley, Valeria Bueno Rodriguez, Mariel Bunot, Kelsey Burgos, Nohely Bustos, Garrett Byrd, Gabriela Campos, Frank Carreno, Vanessa Carreno, Maria Carrillo, Raul Carrillo, Ximena Castillo, Jeannette Castorena, Morgan Castro, Makena Caveness, Gregg Caviness, Maria Cerda, Cason Cheney, Brandon Chitty, Jennifer Cobb, Marquis Cobb, Marilyn Cobbinah, Jared Cockrum, Blake Conner, Annalee Cook, Deja Cooks, Taylor Cooper, Austin Craig, Gabriel Craig, Chloe Cribbs, Elizabeth Crozier, Leinaly Cruz, Seth Curbow, Niya Curry, Ngoc Dang, Joshua Daniel, Emaleigh Davis, Ailene Diaz, Matthew Diaz, Guy Doria, Celeste Duran, Ruby Edwards, Dakota Epps, Fabiola Espinoza, Julio Espinoza, Brett Eubanks, Robert Evanson Jr., Stephanie Fagans, Kendall Fields, Marlondos Fields, Ethan Fincher, Courtney Fleetwood, Natalie Flores, Tania Flores, James Flowers, Chaquel Ford, Ryan Fromm, Aaron Gambrell, Emily Garcia, Jahaira Garcia, Tanairi Garcia, Graciela Garza, Hannah Gaut, Christopher George, Jonathan George, Sellena Gerungan, Maggie Gilbert, Sean Gill, Mary Gimble, Diego Giraldo, Daniela Gonzalez, Vanessa Gonzalez, Kory Grammer, Ida Guerra, Brenda Guerrero, Jake Hageman, Karlson Hall, Carson Hallford, Ariel Hambrick, Kathleen Hammers, Hannah Hammons, Nathan Hancock, Lauren Hannah, David Harris, Alissa Harrison, Christian Hartsfield, Jared Harvey, Timothy Harvey, Amayah Hawkins, Roderick Hawkins, Lanikka Hawthorne, Colter Hazel, Cindy Hernandez, Guadalupe Hernandez, Mariana Hernandez, Victoria Hernandez, Hayley Hickey, Jaqueline Hinojosa, Parker Hintz, David Holcomb, Abigail Hood, Caleb Hopkins, Oliver Horner, Brittany Hoskins, DaMeaka Hoyle, Bailey Hulme, David Huntsberger, Macey Hyland, Katie Garce Ibarra, Kanesha Jackson, Adriana Jenkins, Hoseok Jeong, Caylynn Johnson, Deanza Johnson, Janna Johnson, Sonya Johnson, Cody Jones, Taniyah Jones, Tyrell Jones, Joseph Jordan, Jeri Kahler, Austin Kea, Abril Kelley, Megan Kelly, Cecilia Kohl, Kaitlynn Krall, Anthony LaSpina, Rachel Labat, Ashlyn Lambert, Matthew Lambert, Nathan Lampin, Lauren Landrum, Allison Lane, Iliya Lara, Ashley Lazenby, Christopher Le, Miracle Leal, Rebecca Ledlow, Jeongmin Lee, Cidney Legg, Katie Leon, Chloe Lindsey, Zachary Litzenberger, Daniela Lopez Escamilla, Marianna Lozano, Tony Lugo, Brianna Lujan, Dion Macfoy-Johnston, Salvador Machado, Shemina Maddox, Katherine Magee, Sarah Malim, Sydney Malmstrom, Jessica Mancera, Taylr Mannon, BreeAnna Marsh, Caden Marshall, Marquette Martin, Alyssia Martinez, Flora Martinez, Lyzbeth Martinez, Tyler Martinez, Yazmine Martinez, Bethania Maschio, Ivie Massie, Ethan Masters, Shaunessy Mayfield, Megan McKeand, Jared McLean, Shirnae McMiller, Katherine Mcbee, Joshua Mcclaskey, Kassity Mckenzie, Joanne Medina, Ismael Melchor, Steffany Melgar, Courtney Miller, Aisya Mims, Bettye Mims, Jay Minton, Bianca Mondragon, Yvonnia Monroe-Wigfall, Sergio Monsivais, Yelitza Montes De Oca, Maritza Montoya, JaKayla Moore, Britney Morales, Luis Morales, Michel Morales, Daisy Moreno, Dinis Moreno, Haley Morris, Sarah Moses, Heidi Muller, Valeria Navarro-Leyva, Peter Neal, Susan Necessary, Jason Newman, Ngoc Nguyen, Van Nguyen, Brenda Nunez, Fortune Nwachukwu, Hanna Odom, Aimee Olivares, Eric Olivares, Olivia Oney, Hezron Opiyo, Clarissa Orozco, Juliana Ortega, Jazelle Ortiz, Rebecca Owens, Amanda Parks, Mackinzie Parson, Alexandra Patino, Austin Patterson, Mark Patton, Cora Peffers, Stephanny Penaloza, Leyla Perez, Marcelina Perez, Alicia Perkins, Jaime Pesina, Jason Pieper, Allecia Priest, Keeley Pursifull, Sofia Quintero Argentin, Macy Rakestraw, Rebekah Ramos, Catelyn Randolph, Jeffrey Reazin, Jessica Reazola, Cecilia Reyes, Orlando Reyes, Xavier Rigales, Avery Riley, Fletcher Rives, Hannah Roberts, Jaden Robertson, Erika Rodriguez, Madylin Roe, Angelica Rojas, Jose Romero, Baily Roskam, Taylor Ross, Kayla Rowland, Mark Ruiz, Carlos Rush, Tera Rutledge, Cameron Saenz, Haden Saenz, Janice Salgado, Alexis Sanchez, Esteban Sanchez, Ivan Sanchez, Jazmin Sanchez, Estefani Saucedo, Juleimy Saucedo, Bailie Sellers, Jasmine Sessions, Jacob Sexton, Cody Shachter, Mahnoor Shaikh, Delaney Shew, Maziyar Siddiqui, Ashley Simmons, Lexi Simmons, Giordano Sirianni, Edweeda Small, Jillian Smiley, Brittany Smith, Wyatt Smith, Sikandar Sohail, Saul Solis, Yecenia Sosa, Rebekah Spurgeon, Zandra Steward, Christian Stone, Abby Story, Taylor Struggs, Afnan Syed, Sarah Tapia, Abbi Tarver, Darius Taylor, Elayna Taylor, Lexie Thedford, David Thompson, Alaina Thorn, Edith Tiscareno, David Tizcareno, Wakana Tokuyama, Guadalupe Tranquilino, Wykinna Traylor, Bernice Trieu, Uchenna Uduma, Maegan Underwood, Andres Valencia Leyva, Araseli Vallejo, Verenice Vallejo, Robert Van Meter, Taylor Vandergriff, Dnaleri Vasquez, Elizabeth Vause, Jose Vazquez, Leslie Vazquez, Crystal Vega, Miguel Vega, Brenda Velasco, Tomas Vences, Cecilia Verduzco, Akash Verma, Litzy Villasenor, Harlee Vorburger, Khiem Vu, Tracy Walker, Melinda Weaver, Sydney Welsh, Tamara Wetmore, Talyn Wheeler, Joshua White, Devon Whitmill, Riley Wiggins, Jacob Williams, Alejandro Wilson, Mya Wilson, Caroline Woodard, Saige Wray, Cortney Wyatt, Kearra Yarber, John Young, Diana Zapata, Iriana Zavala

ULSAN, South Korea: Jisu Kim

VAN: Katy Bumbard, Xavique Cyrus, Lynndale Franklin, Emily Fry, Katie Goggans, Jessica Gordon, Elizabeth Henson, Amanda Laprade, Timothy Mesaros, Amanda Meyers, Raine Neal, Dalten Purkey, Carolina Ruiz, Jeff Siemens, Thomas Slayden, Lillie VanSickle

VENRAY, Netherlands: Demi Stappershoef

VICTORIA: Emmalie Thompson

VIDOR: Tanner Lee

VILA-REAL, Spain: Marc Tirado

WASKOM: Scharda Mims

WESLACO: Gabriela Daniels

WHITE OAK: Randall Gary, Heath Hood

WHITEHOUSE: Jack Agnew, Stephanie Barnes, Chloe Berg, Trenton Bookman, Matthew Bundy, Austin Davis, Drew Davis, Daisy Escatel, Amanda Fritter, Grace Gaertner, Brandon Glover, Brenden Graham, Angelina Hare, Mohammad Hayat, Charlotte Jones, Kiley Legleu, Jared Lundmark, Kamryne Maae, Ashley McClung, Samantha Means, Morgan Oneal, Khristiana Sandoval, Zachary Scott, Rebekah Searcy, Savanna Stone, Reannon Thornton, Savannah Tracy, Colton Turner, Dalton Volkman, Autumn Waters, Zack Ziegelgruber

WILLS POINT: Taylor Cerda, Abigail Grace, Charlene Guthrie, Morgan Hollister, Demi Jamieson

WINNSBORO: Brantley Allen, Maci Freeman, Artur Perrolli, McKensie Shaft

WINONA: Kaelyn Kopper, Alex Shelly

WOODVILLE: Malaysia Williams

WYLIE: Ashley Novak

YANDINA, Queensland, Australia: Lydeke King

YANTIS: Hope Dixon, William Graham

ZEPHYRHILLS, Florida: Anthony Rivera

 
 

Tags